خدمات شیرپوینت

شرکتهای امروزی به دلیل محدودیت منابع مالی، انسانی و زمانی، همیشه به دنبال بهترین راه حل (solution) جهت تسریع فعالیت سازمانی و ایجاد یک بستر ارتباطی بین اعضای سازمان خود هستند. ما پس از گذشت یک دهه تجربه در زمینه مدیریت اطلاعات و همچنین مدیریت دانش، بهترین سرویسی که میتواند این نیاز را در شرکتها و سازمانی ایرانی مرتفع نماید شیرپوینت است. که البته با افزایش تعداد کاربران شیرپوینت آنلاین یا همان Office 365، میتوان به جرائ اذعان داشت که این نتیجه در سطح جهان هم مورد قبول میباشد. شیرپوینت یک نرم افزار نیست، یک پلتفرم است، پلتفرمی که میتوان از طریق آن به تولید نرم افزارهای سازمانی یا همان APP پرداخت. که پس از اعمال شیرپوینت 2019، بسیاری از امکانات آن قدرتمندتر از سابق در دسترس خواهد بود. پیاده سازی اصولی و پیاده سازی موفق شیرپوینت تخصص ماست که پس از چندین سال تجربه و مطالعه حاصل گردیده است .

پیاده سازی شیرپوینت

پیاده سازی

مشاوره شیرپوینت

مشاوره

آموزش شیرپوینت

آموزش

آموزش شیرپوینت

هرگاه حرف از پلتفرم به میان می آید، آموزش شکل و شمایل دیگری دارد، چرا که حرف از آموزش مهندسی یک پلتفرم به میان می آید، دیگر نمیتوان صرفا ابزارها و تنظیمات را آموزش داد، باید نحوه مهندس یک پلتفرم را آموزش داد. راه ما در آموزش، راهی بدیع و قابل اتکا خواهد بود. تمام تلاش ما در آموزش، انتقال روشهای صحیح مهندسی این پلتفرم است

آموزش شیرپوینت
مشاوره شیرپوینت

مشاوره شیرپوینت

همیشه استفاده از نیروهای بومی جهت پیاده سازی یک پلتفرم به گستردگی شیرپوینت کار مناسبی است، چرا که کاملا با بلوغ و فرهنگ سازمانی آشنا تر هستند، اما شاید در اغلب اوقات تجربه کافی برای پیشبرد فعالیتها و همچنین معماری اطلاعات و فارم  در این افراد وجود نداشته باشد. مشاوره از این رو در لیست خدمات ما قرار گرفته است.

پیاده سازی شیرپوینت

پیاده سازی فرم و فرایند و همچنین یکپارچگی با سیستمها و سرویسهای دیگر سازمان، علاوه بر دانش فنی، نیاز به یک تیم دارد، لذا بر آن شدیم تا با تجمیع افراد متخصص و مجرب در حوزه های مختلف، از پس تمامی کارهای فنی برآییم و بتوانیم بهترین نوع از پیاده سازی را در شرکتها محقق سازیم، اطمینان به ما بر پشتوانه ی تجارب موفق خواهد بود

پیاده سازی شیرپوینت
مهاجرت شیرپوینت

مهاجرت یا Migration

دنیای فناوری اطلاعات با سرعت در حال پیشرفت است و هیچ بهانه یا دلیلی را مبنی بر ادامه بر روی ورژنها و نسخ قدیمی قبول نمیکند. این به روز رسانی ها در سرویس شیرپوینت در دهه ی اخیر سه سال یکبار اتفاق افتاده است، که مهاجرت به ورژنهای جدید، کاری کملا پیچیده و تخصصی است. چرا که حجم بسیاری از اطلاعات، فرمها ، فرایندها، راهکارها و … باید بدون اختلال منتقل شوند. یکی از فعالیتهای تیم ما انجام اینگونه پروژه ها جهت به روز نگه داشتن سازمانها میباشد.

یکپارچگی یا Integration

همیشه به منظور داشتن یک سازمان چابک و سریع، نیاز به داشتن مجموعه نرم افزارهای به هم پیوسته هستیم. این در صورتی است که شرکت مایکروسافت طی سیاستهای چندین ساله ی فروش خود، سرویسهای مختلف را با امکان یکپارچه سازی با یکدیگر ارائه مینماید. لذا بر آن شدیم تا با مطالعه بر روی تمامی این یکپارچه سازی ها و همچنین کشف دلایل و روش صحیح مدیریت اطلاعات در این سرویسها، خدمات مفیدی را برای شرکتهای مختلف در سطح متفاوت ارائه نماییم.

یکپارچگی شیرپوینت
برندینگ شیرپوینت

برندینگ شیرپوینت

ساده ترین روش استفاده از شیرپوینت، روشهایی است که مبتنی بر امکانات پیش فرض  است، این در صورتی است که بسیاری از شرکتها به منظور رفع نیاز وب سایتهای خود از شیرپوینت استفاده مینمایند و یا به دلیل ارتباط هرچه بهتر کاربران ، اقدام به تغییر ظاهر شیرپوینت و صفحات کاربری آن میکنند. لذا ارائه ی اینگونه خدمات در لیست خدمات قابل ارائه تیم ما قرار گرفته است.

گزارش سازی

همیشه پس از گذشت زمان و تجمیع اطلاعات بسیار در سازمان، نیازی که بسیار مشهود است، گزارش سازی یا همان گزارش گیری است، گزارش گیری در شیرپوینت روشهای خاص خود را دارد، که میتوان با اتصال اطلاعات شیرپوینت به دیگر سرویسها و دیتابیسها به همان هدف نهایی گزارش گیری یا BI دست پیدا کرد. شیرپوینت بستر مناسبی جهت نمایش گزارشات هوش تجاری است.

گزارش گیری شیرپوینت
امنیت شیرپوینت

امنیت اطلاعات شیرپوینت

همیشه برقراری امنیت در سرویسی مانند شیرپوینت که برای اشتراک گذاری داده ها و اطلاعات در سازمانها حضور پیدا میکند، کاری بسیار دشوار و حساب شده خواهد بود. از آنجایی که این موضوع دغدغه ی بسیاری از شرکتها و سازمانها میباشد، لذا این گونه خدمات هم در لیست خدمات قابل ارائه تیم ما قرار گرفته است.