درباره خانه شیرپوینت

گروه خانه شیرپوینت جمعی از متخصصین خبره هستند که با سالها تلاش در عرصه پیاده سازی نرم افزارها و پلتفرمهای مایکروسافتی در شرکتهای مختلف کسب تجربه نموده اند. چندی است که این متخصصین در گروهی به نام خانه شیرپوینت ایران جمع شده اند تا علاوه بر رفع نیاز نرم افزری مجموعه های و سازمانهای متوسط و بزرگ در راستای ارتقاء سطح علمی جامعه بزرگ فناوری اطلاعات کشور، ولو ناچیز، قدمی مختصر برداشته و در عصر گذار از نرم افزار به پلتفرم نگاه علمی به مسائل داشته باشند. از سال تاسیس این گروه زمان زیادی نمیگذرد اما هر کدام از افراد این گروه سالها تجربه و تخصص را با خود به این گروه آورده اند تا بتوانیم حقیقتا پاسخ فراخوری برای نیازها و درخواستهای سازمانها و شرکتهای مختلف داشته باشیم.

گروه خانه شیرپوینت یک نام متناسب برای جامعه فناوری اطلاعات بوده و متاسفانه امکان ثبت شرکت با این نام به دلیل استفاده از لغات غیرفارسی وجود ندارد. لذا این گروه تحت نام توسعه سامانه های اطلاعاتی مهر فعالیت نموده و اسناد مالی مرتبط با گروه خانه شیرپوینت ایران با نام این شرکت به مشتریان ارائه میگردد.

از جمله کلیدی ترین فعالیتهای این گروه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

تیم متخصص و کارآمد

خانه شیرپوینت ایران یکی از قوی ترین تیم های ارائه دهنده خدمات شیرپوینت را در اختیار دارد. نیروی انسانی متخصص و کارآمد که در پروژه های بزرگ و عملیاتی همکاری موفق داشته اند.  تیم خانه شیرپوینت همیشه شما را در جهت بهبود مداوم یاری می کند.

پیاده سازی موفق شیرپوینت

پیشرفته ترین نرم افزار دنیا  بدون کاربر ارزشی ندارد. پیاده سازی نرم افزاز به معنی ایجاد نرم افزار و ایجاد بلوغ سازمانی جهت استفاده از آن است. همکاران ما در خانه شیرپوینت با تحلیل و بررسی دقیق فرآیند ها ی سازمان شما نسبت به ایجاد یک بستر مناسب تحت شیرپوینت اقدام می کند. ما فقط یک پرتال سازمانی برای شما راه اندازی نمیکنیم بلکه راهکارهای موفق مبتنی بر شیرپوینت ارائه می کنیم.

پیاده سازی علمی

متد ما برای پیاده سازی شیرپوینت مبتنی بر روشهای پیاده سازی علمی است که توسط شرکتهای بزرگ تدوین شده است و مورد استفاده قرار می گیرد.این روش کاری در ابتدا شاید کمی سرعت پیشرفت کار را کاهش دهد، اما بزرگترین حسن آن رسیدن به موفقیت در پیاده سازی است.

هیئت علمی و نویسندگان خانه شیرپوینت