معرفی و دانلود شیرپوینت ۲۰۱۹

بالاخره مایکروسافت پیش نمایش شیرپوینت ۲۰۱۹ را منتشر کرد و اکنون می توانید پیش نمایش سرور شیرپوینت ۲۰۱۹ را دانلود کرده و آن را نصب کنید. در این مقاله به معرفی و دانلود شیرپوینت ۲۰۱۹ خواهیم پرداخت.

آموزش نصب شیرپوینت ۲۰۱۹

بیل بئر، مدیر ارشد محصول فنی شیرپوینت از شرکت مایکروسافت اعلام کرد که پیش نمایش های SharePoint Server  ۲۰۱۹ و Project Server 2019 قابل دسترسی هستند.

در سرور SharePoint 2019 , مایکروسافت بیشترین تمرکز خود را بر روی ابزار مناسب جهت کارهای تیمی , ثبت تجربیات کاربری به وسیله تمامی دستگاه‌ها , و روشهای جدید و نوینی جهت چگونگی اتصال و ادغام شیرپوینت ابری (on cloud) با شیرپوینت نصب شده بر روی شبکه های شرکتی (on-premises), گذاشته است. شیرپوینت ۲۰۱۹ پیشرفت ها و قابلیت های جدید را در سه حوزه عمده ارائه می دهد:

تجارب مدرن, بصری و شناخته شده کاربر که براساس سرمایه‌گذاری ما در SharePoint آنلاین شناسایی شده است.

راه‌های جدید برای تعامل با محتوا در سرتاسر مرورگرها و دستگاه‌ها

اضافه شدن قابلیت های افزایش قدرت , امنیت و سازگاری متناسب با نیازهای رو به رشد سازمان

لینک های مفید برای SharePoint Server 2019

اول از همه در زیر چند لینک مفید برای معرفی و دانلود شیرپوینت ۲۰۱۹

دانلود (نسخه پیش نمایش عمومی SharePoint Server 2019)

راهنمای نسخه پیش نمایش  و سند مرور برآن

راهنمای PDF برای نصب و راه اندازی پیش نمایش

راهنمای  ویژگیهای جدید

تالار گفتگوی مایکروسافت جهت بحث و گفتگو در این رابطه

اسناد فنی مرتبط با نسخه پیش نمایش

 

سریال نامبر شیرپوینت ۲۰۱۹ – SharePoint 2019 serial number

M692G-8N2JP-GG8B2-2W2P7-YY7J6

 

پیش نیازهای سخت افزاری و نرم افزاری

سیستم عامل پشتیبانی شده:

ویندوز سرور ۲۰۱۶ استاندارد یا Datacenter

ویندوز سرور ۲۰۱۹ پیش نمایش (LTSC)

سرور پایگاه داده:

مایکروسافت Microsoft SQL Server 2016 RTM

برای ویندوز Microsoft SQL Server 2017 RTM

نصب و راه اندازی شیرپوینت ۲۰۱۹

شیرپوینت سرور ۲۰۱۹ گزینه های جدید و بهتری برای  استقرار و نصب ارائه می دهد:

استقرار به روش سنتی یا همان on-premises

خدمات میزبانی شده با سایت های Office 365 که توسط SharePoint Online طراحی شده اند

استقرار در زیرساخت مایکروسافت یا همان Microsoft Azure به عنوان یک سرویس (IaaS)

ترکیبی از این گزینه ها با یک رویکرد hybrid

پیش نمایش شیرپوینت ۲۰۱۹

شیرپوینت سرور ۲۰۱۹ نشان دهنده نسل جدیدی از شیرپوینت است. همچنین SharePoint Server 2019 بر روی پلت فرم اصلی برای SharePoint Online ساخته شده است، بنابراین شباهت بین این دو را خواهیم دید. شیرپوینت سرور ۲۰۱۹ تجربه های جدید و مدرن را برای کاربران فراهم می کند که هم بصری و هم برایشان آشنا هستند. برای کارشناسان فناوری اطلاعات، بهبود عملکرد و مقیاس بوسیله یک مدیریت ساده و برای توسعه دهندگان یک فرصت ساخت برای CLOUD یا on-premises می باشد که در واقع شیرپوینت ۲۰۱۹ مواردی که مشتریان ما درخواست می کنند و آنچه که ما ارائه می دهیم را در بر می گیرد.

شیرپوینت ۲۰۱۹ رابط کاربری مناسبی بین دسکتاپ و موبایل ایجاد می کند. که باعث افزایش بهره وری با یک رابط کاربری بصری مناسب می شود.

چند ویژگی جدید در پیش نویس شیرپوینت ۲۰۱۹

همانطور که شیرپوینت ۲۰۱۹ بر روی پلتفرم مشابه  SharePoint Online ساخته شده است، به همین خاطر بسیاری از ویژگی های مشابه مانند SharePoint Online را مشاهده خواهید کرد.

رابط کاربری مدرن در شیرپوینت ۲۰۱۹

مانند SharePoint Online، در شیرپوینت ۲۰۱۹ ، ما می توانیم رابط کاربری مدرن را ببینیم. شما دید و احساسی مشابه شیرپوینت آنلاین خواهید داشت. استفاده از رابط های کاربری مدرن آسان است و قابلیت اعتماد در عملکرد و امنیت تحت فشار واقعی در مقیاس های پیچیده نیز قابل اطمینان خواهد بود.

سایتهای تیمی مدرن در شیرپوینت ۲۰۱۹

اکثر سازمان ها از سایت های تیمی برای ارتباط با تیم کاری خود در سراسر سازمان استفاده می کنند. در شیرپوینت ۲۰۱۹، رابط کاربری وب سایت مدرن تیمی را مشاهده خواهید کرد، شما یک صفحه مانند SharePoint آنلاین خواهید داشت که برای کاربر جذاب است و او را درگیر خود می کند. برای درک بهتر یک نمونه از سایت رسمی مایکروسافت را بررسی کنید.

سایت مدرن در شیرپوینت 2019

سایت مدرن در شیرپوینت ۲۰۱۹

صفحات مدرن در شیرپوینت ۲۰۱۹

در شیرپوینت ۲۰۱۹ شما صفحات مدرن یک سایت را در اختیار دارید. صفحات مدرن یک راه عالی برای به اشتراک گذاشتن ایده ها با استفاده از تصاویر، اسناد اکسل، ورد و پاورپوینت، بارگذاری ویدیو و غیره هستند. شما می توانید صفحات مدرن را به سرعت و به آسانی ایجاد کرده و منتشر کنید که ایجاد این موارد در هر دستگاهی فوق العاده هستند. صفحات مدرت با تکه ها و قسمت های وب ساخته شده اند که می توانید با توجه به نیازهای خود آنرا سفارشی کنید. می توانید اسناد را اضافه کنید، ویدئوها، تصاویر، فعالیتهای سایت، Yammer feeds و موارد دیگر را بارگذاری کنید.

صفحات مدرن در شیرپوینت 2019

صفحات مدرن در شیرپوینت ۲۰۱۹

 

لیستهای مدرن در شیرپوینت ۲۰۱۹

در شیرپوینت ۲۰۱۹، مایکروسافت لیستی از رابط های کاربری همانند SharePoint Online را برای دسترسی تیم های کاری، اشتراک گذاری و همکاری در مورد داده های ساخت یافته و ارائه اطلاعات از دیگر سیستم ها به SharePoint برای پشتیبانی از فرآیند کسب و کار ارائه کرده است. افراد می توانند با مجموعه ای از قابلیت های فراوان که در سراسر دستگاه ها و مرورگرها در حال کار هستند، ساخت، هدایت، سرپرستی و ارتباط با اطلاعات را انجام دهند.

لیست مدرن در شیرپوینت 2019

لیست مدرن در شیرپوینت ۲۰۱۹

 

کتابخانه های مدرن در شیرپوینت ۲۰۱۹

به همین ترتیب، شیرپوینت ۲۰۱۹ ، کتابخانه های سند مدرن را معرفی می کند که رابط کاربری بهتری را فراهم می کند و آنها سریع تر، بصری تر و واکنشگراتر هستند. کتابخانه های سند مدرن دارای یک رابط کاربری مدرن هستند که یک رابط کاربری مشابه با OneDrive ارائه می دهند، بنابراین برای ایجاد یک پوشه جدید و آپلود فایل ها در مرورگر بسیار منطقی است.

کتابخانه مدرن در شیرپوینت 2019

کتابخانه مدرن در شیرپوینت ۲۰۱۹

سایت های ارتباطی در شیرپوینت ۲۰۱۹

سایت های ارتباطی به SharePoint online معرفی شده اند و به دلیل ارائه ویژگی های خاص همکاری بسیار محبوب هستند. همچنین به کاربران کمک می کنند تا در فایل ها، لیست ها و کتابخانه ها در کنار هم کار کنند. سرور شیرپوینت ۲۰۱۹ سایتهای ارتباطی را معرفی می کند که به شما امکان برقراری ارتباط با افراد در سراسر سازمان خود بوسیله سایت های ارتباطی زیبا، پویا و آماده تغییر را می دهد و صفحاتی ارائه می کند که هر کاربر در آن با اطلاعات کامل مشغول به کار است.

سایتهای ارتباطی در شیرپوینت 2019

سایتهای ارتباطی در شیرپوینت ۲۰۱۹

 

One Drive برای کسب و کار

شیرپوینت ۲۰۱۹ دسترسی تلفن همراه به محتوا، افراد و برنامه های کاربردی را همراه با رابط کاربری جذاب و پاسخگو بین دستگاه ها و اندازه صفحه نمایش بهبود می بخشد. این قابلیت باعث افزایش ذخیره سازی فایل ها و اسناد همکاری مورد نیاز برای پشتیبانی از آخرین نسل مشتریانی است که تمایل به همگام سازی با OneDrive بمنظور کسب وکار دارند.

شیرپوینت موبایل

شیرپوینت جدید باعث می شود اینترانت شما بر اساس فعالیت های شما در تمام سایت ها، افرادی که شما با آنها کار می کنید، محتویاتی که در آن کار می کنید و فرایندهای کسب و کار شما، با دسترسی بیشتر، هوشمندانه تر و شخصی تر پیش بروند.

پشتیبانی از فایل های بزرگ، محدودیت های کاراکتر و نام فایل و پوشه

تغییر بزرگی در اندازه فایل های مجاز در سرور شیرپوینت ۲۰۱۹ وجود دارد، سرور شیرپوینت ۲۰۱۹ اجازه می دهد فایل هایی تا ۱۵ گیگابایت را آپلود کنید.

شیرپوینت ۲۰۱۹ پشتیبان یک مجموعه گسترده از انواع و نامگذاری قراردادها که شامل پشتیبانی از # و ٪ به عنوان حروف پشتیبانی شده در نام فایل ها و پوشه ها در سراسر کتابخانه های سند در SharePoint و OneDrive که برای کسب و کار وجود دارند، می باشد.

این امر به مردم اجازه می دهد که فایل های حاوی کاراکترهای # و ٪ را ایجاد، ذخیره و همسو کنند، چه این کاراکترها به عنوان پیشوند چه بعنوان پسوند به نام فایل یا پوشه اضافه شوند.

شیرپوینت ۲۰۱۹ محدودیت های طول مسیر URL را از ۲۶۰ واحد Unicode به ۴۰۰ واحد افزایش داده است.

 


Notice: Undefined variable: tag_list in /home/pajuir/domains/sharepointhome.ir/public_html/wp-content/themes/Theme - Yekan Font/content-single.php on line 57

Notice: Undefined variable: meta_text in /home/pajuir/domains/sharepointhome.ir/public_html/wp-content/themes/Theme - Yekan Font/content-single.php on line 71

Notice: Undefined variable: category_list in /home/pajuir/domains/sharepointhome.ir/public_html/wp-content/themes/Theme - Yekan Font/content-single.php on line 73

Notice: Undefined variable: tag_list in /home/pajuir/domains/sharepointhome.ir/public_html/wp-content/themes/Theme - Yekan Font/content-single.php on line 75

5 دیدگاه در “معرفی و دانلود شیرپوینت ۲۰۱۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.